Przychodnia POZ

Bezpłatna opieka medyczna na podstawie kontaktu z NFZ

W naszej przychodni lekarskiej w Krakowie rejestracje wizyt pacjentów odbywają się miedzy 8:00 a 18:00. Zapewniamy bezpłatną opiekę medyczną na podstawie obowiązującego kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Oznacza to, że lekarze podstawowej opieki zdrowotnej stacjonujący w placówce są do dyspozycji pacjentów bez potrzeby wnoszenia jakichkolwiek opłat. Dzięki temu bez większych przeszkód mają Państwo dostęp do lekarzy specjalistów, którzy z pełnym zaangażowaniem niosą pomoc medyczną osobom jej potrzebującym.

Na usługi medyczne oferowane w naszej przychodni lekarskiej POZ składają się:

 

  • badanie/porady lekarza I kontaktu oraz pielęgniarki POZ udzielane są po wcześniejszej rejestracji oraz okazaniu dokumentu potwierdzającego tożsamość
  • badania laboratoryjne
  • pomiar ciśnienia tętniczego
  • sezonowe szczepienia ochronne
  • EKG
  • opieka pielęgniarska

 

Rejestracja telefoniczna oraz wszelkie dodatkowe informacje: 12 633 40 33, 12 422 34 85

przychodnia lekarska CMC Kraków, lekarz POZ w krakowie, CMC lekarz laryngolog, przychodnia lekarska, CMC Kraków, CMC lekarze medycyny pracy

Świadczenia w przychodni lekarskiej CMC

W zakres świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej zapewnianej przez naszą przychodnię lekarską w Krakowie wchodzą kompleksowe usługi realizowane na podstawie kontraktu z NFZ. Są to świadczenia realizowane przez lekarzy rodzinnych i pielęgniarki środowiskowe.
Świadczeń udzielają:

 

Lekarze POZ:

 

lek. med. Mariola Bąk

wtorek/czwartek   15 – 18, środa 8:30-12:30

 

dr n. med. Andrzej Kozok

czwartek 10-16, piątek   8-14

 

lek. med. Wojciech Olczyk

poniedziałek 13-18, wtorek 8-13

 

UWAGA! Z uwagi na sezon urlopowy, grafik może ulec zmianie. W celu realizacji wizyty lekarskiej, prosimy ZAWSZE o kontakt z recepcją. Za niedogodności przepraszamy.

Deklarację wypełniamy tuż przed pierwszą wizytą.

 

Opiekę w godzinach nocnych od poniedziałku do piątku od 18:00 do 8:00 oraz całodobowo w soboty, niedziele i święta świadczy NZOZ „OPC”.

 

 

W przypadku zgłaszania wizyt domowych pacjent powinien zatelefonować do dowolnego ambulatorium opieki całodobowej celem rejestracji wizyty (w godzinach działania systemu).

 

Wystarczy przyjść do naszej przychodni lekarskiej, wypełnić deklarację wyboru lekarza i pielęgniarki POZ, okazać dowód tożsamości i już możecie Państwo korzystać z bezpłatnej opieki lekarskiej w ramach kontraktu z NFZ.

 

Rejestracja telefoniczna oraz wszelkie dodatkowe informacje:

12 633 40 33, 12 422 34 85

Strona korzysta
z plików Cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.